
16 464 ₴
Об'єм: 118 л.
Температурний діапазон: 0...+10 C
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 160 Вт.
Габаритний розмір: 600×530х865 мм.
Габаритний розмір упаковки: 645x570х950 мм.
Вага: 42 кг.
Вага брутто: 46 кг.
Модель: Scan SC 140H
особливості:
Загальний об'єм: 136 л.
Внутрішні розміри: 520х385х715 мм.
Кількість полиць: 2
Розміри полиць: 502х353 мм.
Споживання енергії за добу: 1,3 кВт.
Рівень шуму: 65 дБ.
Холодоагент: R600a
Розморожування: автоматичне.
Охолодження: динамічний.
Дисплей: світлодіодний.
Кліма клас: СТ
Підсвічування: LED
Замок: є.
Гратчасті полиці регульовані по висоті.
Виробник барної холодильної шафи Scan надає гарантію 12 міс. модель SC 140H
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scan |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Міні-бар | Ні |
| Номінальна споживана потужність | 1.3 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 кг |
| Висота | 865 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 136 л |