
19 740 ₴
Морозильна шафа SCAN SF 115 - професійне холодильне обладнання що часто використовується на професійних кухнях для зберігання готових або напівготових продуктів на тривалий термін. Морозильна камера SCAN (Данія) - явний лідер на українському ринку в своєму ціновому сегменті. Але, найголовніше, гідність даного апарату - ідеальні температурні показники, що дозволяють заморожувати продукцію на тривалий термін.
Холодильник має потужність компресора в 0.76 кВт, яка дозволяє заморозити продукти в діапазоні: -16...-24 ° C. Морозильна шафа SCAN SF 115 об'ємом 116 л на 3 полиць, з температурним режимом -16...-24 ° C. Низьке споживання електроенергії 0.76 з підключенням 220В дозволить використовувати данну шафу в будь-яких умовах закладів громадського харчування. Товщина ізоляції: 60 мм, корпус апарата - нержавіюча сталь, розмір полиць або гастроємностей: GN-2/1.
Особливості морозильної шафи, купити які можна в нашому магазині:
• Найпотужніший компресор в своєму ціновому сегменті;
• Невеликі габарити при солідному об'ємі камери;
• Замороження великих об'ємів продукції за лічені години і тривале збереження її смакових якостей;
• Зручне розміщення продукції в камері завдяки стандартизованим полицям.
В комплекті:
• Холодильник об'ємом 116 л .;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | -16°...-24° |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 116 |
| Розмір гастроемкостей: | GN-2/1 |
| Розморожування: | автоматичне |
| Тип дверей: | глухі, що самозакриваються |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Товщина ізоляції, мм: | 60 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.76 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 595 |
| Глибина, мм: | 585 |
| Висота, мм: | 820 |
| Вага, кг: | 39 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Scan |
| Країна виробник | Данія |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.76 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 кг |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 585 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 116 л |