
90 816 ₴
Морозильна шафа CRYSTAL GELOBOX INOX - Обладнання що часто використовується на професійних кухнях для тривалого зберігання риби, овочів, борошняних виробів і м'яса. Морозильна камера CRYSTAL (Греція) - визнаний лідер у своєму ціновому сегменті. Але, найголовніше, гідність даного апарату - ідеальні температурні показники, що дозволяють заморожувати продукцію на тривалий термін.
Холодильник має потужність компресора в 0.68 кВт, яка здійснює заморозку м'яса, птиці, риби, овочів та інших продуктів в діапазоні: -15...-25 ° C. Морозильна шафа CRYSTAL GELOBOX INOX об'ємом 658 л на 6 полиць, з температурним режимом -15...-25 ° C. Низьке споживання електроенергії 0.68 з підключенням 220В дозволить використовувати данну шафу в будь-яких умовах закладів громадського харчування. Товщина ізоляції: 60 мм, корпус апарата - нержавіюча сталь, розмір полиць або гастроємностей: GN-2/1.
Особливості морозильної шафи, купити які можна в нашому магазині:
• Компресор з оптимальною питомою потужністю для даного цінового сегмента;
• Оптимальний об'єм камери, що дозволить вам упакувати всі ваші продукти;
• Широкий діапазон температур для різних типів вмісту морозильної камери;
• Зручне розміщення вмісту камери завдяки стандартизованим полицям.
В комплекті:
• Холодильник об'ємом 658 л .;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | -15°...-25° |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 6 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 658 |
| Розмір гастроемкостей: | GN-2/1 |
| Розморожування: | автоматичне |
| Тип дверей: | глухі, що самозакриваються |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Товщина ізоляції, мм: | 60 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.68 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Греція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 667 |
| Глибина, мм: | 895 |
| Висота, мм: | 2020 |
| Вага, кг: | 131 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crystal |
| Країна виробник | Греція |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.68 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 131 кг |
| Висота | 2020 мм |
| Глибина | 895 мм |
| Ширина | 667 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 658 л |