
3 943 ₴
*Примітка: ключовою різницею між чафіндішами та мармітами є сфера застосування даних пристроїв: марміт - це частина лінії роздачі ресторану самообслуговування, в той час як чафіндіш є посудиною з підігрівом на накритому столі серед інших блюд.
Чафіндіш електричний BERG 100 вагою 4 кг та об'ємом літрів - відстань між стінками всередині пристрою мінімальна, що гарантує максимально допустиму компактність чафіндіша. В якості нагрівача чафіндіша використовується керамічна лампа, а значить тепло буде рівномірно розподілятися по всьому корпусу чафіндіша. В якості ємності використовується відро гастроємності.
Особливості:
• Оптимальний розподіл тепла по корпусу;
• Відкидна кришка надійно закріплена на корпусі чафіндіш;
• Встановлюйте універсальні гастроємності - утилітарність пристрою вище всяких похвал;
• Завидна компактність та мобільність пристрою;
• Стійкий до корозії корпус;
• Всі деталі чафіндіша взаємозамінні.
У комплекті:
• Чафіндіш електричний BERG 100;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 9 |
| Тип гастроємності: | GN 1/1 |
| Тип нагріву: | електричний тен |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.9 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 573 |
| Глибина, мм: | 348 |
| Висота, мм: | 320 |
| Вага, кг: | 4 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розташування | Настільне |
| Номінальна споживана потужність | 0.9 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 573 мм |
| Висота | 320 мм |
| Вага | 4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |