
2 204 ₴
*Примітка: ключовою різницею між чафіндішами та мармітами є сфера застосування даних пристроїв: марміт - це частина лінії роздачі ресторану самообслуговування, в той час як чафіндіш є посудиною з підігрівом на накритому столі серед інших блюд.
Чафіндіш BERG 9 л вагою 9 кг та об'ємом літрів - простір між стінками максимально звужений, що підвищує компактність пристрою. В якості нагрівача чафіндіша використовується керамічна лампа, що підвищує ефективність самого пристрою. чафіндіш підтримує відро гастроємності.
Особливості:
• Оптимальний розподіл тепла по корпусу;
• Наявність відкидної кришки;
• Чафіндіш підтримує універсальні гастроємності;
• Завидна компактність та мобільність пристрою;
• Корпус зі сталі невибагливий до догляду та не боїться корозії;
• Знайти запасні частини до даного чафіндіша не важко.
У комплекті:
• Чафіндіш BERG 9 л;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 9 |
| Тип гастроємності: | GN 1/1 |
| Тип нагріву: | горючий гель |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 420 |
| Глибина, мм: | 340 |
| Висота, мм: | 331 |
| Вага, кг: | 9 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розташування | Підлогове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 331 мм |
| Вага | 9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |