
4 426 ₴
*Примітка: ключовою різницею між чафіндішами та мармітами є сфера застосування даних пристроїв: марміт - це частина лінії роздачі ресторану самообслуговування, в той час як чафіндіш є посудиною з підігрівом на накритому столі серед інших блюд.
Чафіндіш BERG 6 л 431102 (з вікном) вагою 9 кг та об'ємом літрів - це робить пристрій максимально мобільним та універсальним. Страви в ємності підігріває керамічна лампа, що підвищує ефективність самого пристрою. В чафіндіш ви можете використовувати відро гастроємності.
Особливості:
• Найбільш ефективне поширення тепла по корпусу пристрою;
• Відкидна кришка надійно закріплена на корпусі чафіндіш;
• Встановлюйте універсальні гастроємності - утилітарність пристрою вище всяких похвал;
• Завидна компактність та мобільність пристрою;
• Стійкий до корозії корпус;
• Знайти запасні частини до даного чафіндіша не важко.
У комплекті:
• Чафіндіш BERG 6 л 431102 (з вікном);
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Наявність вікна: | є |
| Об'єм, л: | 6 |
| Тип гастроємності: | кругла |
| Тип нагріву: | горючий гель |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 475 |
| Глибина, мм: | 520 |
| Висота, мм: | 465 |
| Вага, кг: | 9 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розташування | Підлогове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 475 мм |
| Висота | 465 мм |
| Вага | 9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |