
11 021 ₴
Слайсер BERG MSD-220L - вид професійного обладнання, що знайшло своє застосування в кафе, барах, ресторанах, точках фаст-фуд і навіть магазинах для нарізування ковбас, шинки, свіжого і смаженого м'яса, сирів, овочів, рулетів тощо. Слайсер BERG оптимальне рішення для сектора HoReCa по співвідношенню ціна/якість.
Дана скиборізка має міцний 220 мм ніж, який максимально точно нарізає продукти на рівні скибочки 0.2…15 мм, корпус апарата - алюміній, заточючий пристрій в даній моделі є.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:| Діаметр ножа, мм: | 220 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Товщина нарізки, мм: | 0.2…15 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.24 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 420 |
| Глибина, мм: | 365 |
| Висота, мм: | 390 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.24 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |