
5 038 ₴
Прес для котлет компанії Berg має просту і надійну конструкцію. Формувальник призначений для формування котлет круглої форми. Принцип роботи преса дуже простий. Фарш закладається в чашку. За допомогою рукоятки механізм опускає формуючий вузол і відбувається формування котлети. Під час зворотного ходу формуючий вузол піднімається вгору і відводиться в сторону, а сформована котлета піднімається з чашки для зручного виймання.
Діаметр котлети, мм 100
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 290x210x275
Вага, кг 5.20
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Прес для гамбургерів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал пластини | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 275 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 210 мм |