
10 653 ₴
*Примітка: якщо ви визначилися з місцем встановлення теплової вітрини, то візьміть до уваги висоту, ширину та глибину пристрою, а також її вагу. У разі, якщо ви хочете розміщувати вітрину на прилавку або стільниці - перевірте, чи зможе ваш стіл або тумба витримати вагу вітрини.
Принцип роботи теплової вітрини полягає в постійній підтримці фіксованої температури в підтримуваному діапазоні температур за допомогою вбудованого термостата. Обслуговуючому персоналу необхідно лише разово встановити необхідну температуру, яка буде підтримуватися заданий відрізок часу. Товщина скла вітрини та наявність системи ущільнювачів дозволяє підтримувати високу температуру всередині камери без значного споживання електроенергії.
Теплова вітрина BERG HW-60-1 розрахована на 3 полиці, форма скла: з прямим склом що дозволяє вигідно розставити ваші страви перед відвідувачами. Вітрина живиться від мережі 220В та споживає всього 1.84 кВт/год.
Особливості:
• Відмінна наглядність страв відвідувачами;
• Тен теплової вітрини не споживає багато електроенергії, а щільна камера здатна довго утримувати високу температуру;
• Невеликі вага та габарити пристрою - пишіть вітрину на будь-якому прилавку або обладнанні. Вітрини можна комбінувати та розташовувати одну над іншою;
• Вітрину легко та просто обслуговувати за допомогою дверцят на тильній стороні корпусу;
• Принцип управління вітриною - механічний, що дозволяє налаштовувати її в рукавичках.
У комплекті:
• Теплова вітрина BERG HW-60-1 - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+80 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Обертання полиць: | немає |
| Тип вітрини: | гастрономічна |
| Форма скла: | з прямим склом |
| Тип управління: | механічний |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.84 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 660 |
| Глибина, мм: | 480 |
| Висота, мм: | 610 |
| Вага, кг: | 33 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість гастроемкостей | 3 шт. |
| Конфигурация стекла | Пряме |
| Матеріал дверей | Скло |
| Розташування | Підлогове |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 1.84 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |