
9 461 ₴
Шоколадний фонтан SLBK4 німецького виробника GGM GASTRO – високоякісний пристрій для вишуканої подачі десертів у ресторанах, урочистих заходах, день народження, весілля. У розтоплену масу занурюють фрукти, печиво чи сир.
Фонтан шоколадний працює в режимі температур від +30 до +110 °С. Нагрівається шоколад у спеціальній глибокій чаші. Загальна ємність апарату становить 3 кг. Для керування передбачені лаконічні кнопки увімк./вимк. та регулятор температури.
Висота фондю-фонтану GGM Gastro на 4 рівні становить 58 см. Нагрітий шоколад ефектно стікає за рівнями. Корпус і всі робочі компоненти виготовлені з якісної нержавіючої сталі, оскільки перебувають у взаємодії з продуктами. Устаткування безпечне та відповідає сертифікатам якості міжнародного зразка.
Для роботи установки підходять різні сорти шоколаду - чорний, молочний, білий або вершковий. Однак, виробники рекомендують використовувати сорти з високим вмістом какао-олії, які спеціально підходять для застосування у таких пристроях.
К-ть рівнів: 4 шт.
Температура: від 30 ° до 110 ° С
Місткість: 3 кг продукту.
Потужність двигуна: 0,06 кВт.
Потужність підігріву: 0,15 кВт.
Напруга: 220В.
Висота: 580 мм.
Габаритні розміри, д/ш/в: 280/280/580 мм.
Корпус із н/ж стали AISI 304.
Конструкція розбірна.
Простота очищення та використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид фонтану | Шоколадний фонтан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота вежі | 580 мм |
| Ширина | 280 мм |