
16 873,20 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 8.2 л |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Рисоварка |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 548 мм |
| Ширина | 480 мм |