
5 674 ₴
Міксер глибинний GGM GASTRO MMA35 MSA30 електромеханічне обладнання, на кухні ресторану, кафе, кафетеріїв, закладів кондитерської та хлібобулочної випічки. Міксер глибинний призначений для вершкових і заварних кремів, білків для безе і меренги, різних соусів, заправок для салатів, а також майонезу загальною потужністю 0.35 кВт. Серед великого вибору міксери GGM GASTRO (Німеччина) користуються попитом у рестораторів та кухарів. Глибинний міксер GGM GASTRO - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
У стандартну комплектацію міксера входять:
• Ніж-штага призначений для подрібнення твердих, але тендітних продуктів таких як горіх, лід та інші;
• Блок-мотор (корпус) для запуску роботи вінчика або ніж-штанги.
Міксер глибинний GGM GASTRO миється теплою, мильною водою.
В комплекті:
• Стаціонарний міксер 0.35 кВт;
• Насадки штанга-ніж;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Довжина насадки, мм: | 250/300 |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Комплектація: | штанга-ніж |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.35 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 93 |
| Глибина, мм: | 163 |
| Висота, мм: | 668 |
| Вага, кг: | 3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.35 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 668 мм |
| Ширина | 93 мм |