
2 528 ₴
Інсектицидна лампа GGM GASTRO IVG40 - це спеціальне обладнання, призначене для знищення комах. Сфера застосування: кухні громадського харчування, торгові павільйони і літні тераси. Лампа встановлюється на висоті 2-5 м. Закріплюється на стіні або стелі. При установці потрібно уникати надто освітлених місць і протягів. Один раз на рік потрібно міняти лампу, оскільки згодом пристрій втрачає колишню ефективність. Регулярно очищайте піддон від комах.
►ВАЖЛИВО! Для досягнення кращого ефекту важливо використовувати лампу цілодобово, проте вдень радіус дії зменшується в два рази.
Існують пастки, в яких комахи знищуються електричним розрядом, а є моделі, в яких на решітку клеїться спеціальна клейова пластина. Останній варіант відмінно підходить для приміщень, в яких, за вимогами пожежної безпеки, забороняється використовувати прилади з електричним розрядом (склади, сушарні, силосні башти). У такій інсектицидній лампі клейовий шар є знімним. Час від часу його потрібно змінювати (як правило, раз на кілька діб).
Особливості:
• Зручність і безпека використання;
• Швидке та ефективне знищення комах;
• Мінімізація ризику зараження і створення комфортних умов для людського життя і праці;
• Можливість використання лампи в будь-який час доби.
В комплекті:
• Інсектицидна лампа GGM GASTRO IVG40;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість ламп: | 2 |
| Потужність однієї лампи, Вт: | 20 |
| Принцип дії: | електрика |
| Радіус дії, м: | 15 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.04 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 685 |
| Глибина, мм: | 103 |
| Висота, мм: | 265 |
| Вага, кг: | 4 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Площа дії | 15 кв.м |
| Споживана потужність | 0.04 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 г |
| Висота | 265 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |