
23 736 ₴
Слайсер GGM GASTRO AMH275A - обладнання, що часто використовується для нарізки ковбас, м'яса, овочів, сиру на рівні шматочки/скибочки. Слайсер GGM GASTRO дуже популярний в Україні й за кордоном завдяки своїй простоті, безпеці та надійності. Але найголовніша перевага даного апарату - це значне скорочення часу витраченого на нарізку продуктів.
Дана скиборізка має міцний 275 мм ніж, який забезпечує точну нарізку слайсів 0 …18 мм, корпус апарата - нержавійка, заточючий пристрій в даній моделі є.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:| Діаметр ножа, мм: | 275 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | нержавійка |
| Розмір продукту що нарізається, мм: | до 180 |
| Товщина нарізки, мм: | 0 …18 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 615 |
| Глибина, мм: | 520 |
| Висота, мм: | 515 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.2 Вт |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 515 мм |
| Ширина | 615 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заточувальний пристрій | Так |