

52 116 ₴
Тістоміс GGM GASTRO TMP22-230V основне обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування, торгівлі, пекарнях, кондитерських. Тістоміс призначений для швидкого і якісного замішування тіста для приготування хлібобулочних виробів, дріжджового тіста, кондитерських виробів. Серед величезного асортименту тістомісильників, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання тістомісильники GGM GASTRO (Німеччина) користуються заслуженим попитом у більшості кухарів. Тістоміси GGM GASTRO - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
Тістоміс GGM GASTRO TMP22-230V укомплектований діжею на 22 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 18 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна дежа, відкидна верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в апараті встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - якісна нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильників рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс GGM GASTRO TMP22-230V миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм діжі, л: | 22 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 18 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.9 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 690 |
| Висота, мм: | 680 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 18 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.9 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 22 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 680 мм |
| Ширина | 400 мм |