
20 684 ₴
Вітрина для топінгу GGM GASTRO AGG203N з 10хGN1/4, h=150 ємностей - призначена для зберігання охолоджених інгредієнтів і проведення їх презентації. Досить таки часто подібне обладнання можна зустріти в сфері фаст-фуд і піцеріях де вітрина виконує функцію не тільки презентації готових страв або топінгів, але і забезпечує зручний доступ до всіх страв що виставляються обслуговуючому персоналу і кухарям. Вітрина для начинки GGM GASTRO (Німеччина) - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
Вітрина для топінгу GGM GASTRO AGG203N з робочим діапазоном температур +2…+8°C ідеально підійде, як надставка до столу для піци довжиною не менше 2000 мм або такої ж довжини прилавка. Низьке споживання електроенергії 0.14кВт з підключенням 220В дозволить використовувати вітрину в будь-яких умовах при порівняно невеликих витратах. Основний матеріал викладки - харчова нержавіюча сталь, яка прекрасно миється, чиститься і не схильна до корозії протягом усього терміну експлуатації. У даній моделі вітрини для начинок GGM GASTRO передбачено одночасне розташування 10хGN1/4, h=150 гастроємностей, які встановлені під кутом, що забезпечує зручність роботи обслуговуючого персоналу з продуктами.
В комплекті:
• Вітрина для топінгу GGM GASTRO AGG203N;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +2°...+8° |
| Місткість: | 10хGN1/4, h=150 |
| Об'єм, л: | 63 |
| Спосіб розморожування: | ручний |
| Тип охолодження: | статичний |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.14 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 2000 |
| Ширина, мм: | 335 |
| Висота, мм: | 435 |
| Вага, кг: | 77 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.14 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку, Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 77 кг |
| Висота | 435 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 63 л |