
24 200,40 ₴
Холодильна вітрина GGM GASTRO PVNR98S – професійне холодильне обладнання, що часто використовується для продажу, демонстрації, охолодження та короткочасного зберігання продуктів та напоїв як усередині кафе, бару чи магазину, так і зовні на вулиці у теплу пору року. Поєднання місткості, невеликих габаритів та сучасного дизайну – основна перевага даного типу обладнання. Воно вирішує проблеми тимчасового зберігання достатньої кількості продукції, при цьому не займаючи багато місця і будучи доволі презентабельним.
Холодильна вітрина GGM GASTRO PVNR98S є досить місткою з об'ємом 98 літрів. Вбудований цифровий терморегулятор підтримує температуру від 0 до +12°С. Низьке споживання електроенергії 0.18 кВт з підключенням 220В стане чудовим рішенням для закладів з невеликою площею, де немає можливості розмістити повноцінну холодильну шафу. Корпус вітрини виготовлений із нержавіючої сталі.
Холодильна вітрина з чотирьох сторін оснащена міцним подвійним склом, яке надійно вбудоване у корпус установки. Воно дозволяє не тільки добре роздивитись продукт у вітрині, але й утримує температуру всередині.
Усередині вітрини знаходяться 4 решітчасті знімні полиці та основа. Полиці регулюються по висоті, що дозволяє розмістити різну за розміром товари. Внутрішнє освітлення з використанням світлодіодних ламп забезпечує гарне представлення продукції для покупця.
Особливості:
• Невисока добова витрата електроенергії;
• Вітрина оснащена 4 полицями, як нижній рівень служить незнімна полиця;
• Об'єм апарата достатній для викладення кількох видів продукції у достатній кількості одночасно;
• Спосіб відтавання – автоматичний;
В комплекті:
• Холодильна вітрина GGM GASTRO PVNR98S;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | 0°…+12° |
| Кількість полиць: | 4 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал полиць: | фарбований метал |
| Об'єм, л: | 98 |
| Обертання полиць: | немає |
| Температурний регулятор: | цифровий |
| Тип охолодження: | статичний |
| Форма скла: | пряме |
| Холодагент: | R600a |
| Підсвітка: | є |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.18 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 428 |
| Глибина, мм: | 386 |
| Висота, мм: | 1110 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.18 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Для напоїв |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1110 мм |
| Ширина | 428 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 98 л |