
18 041 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 895 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Міні-бар | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Холодильний мінібар |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм | 300 мл |