


29 999 ₴
Потужність: 1450 Вт. Тиск: 19 бар. LatteCrema System. Управління: сенсорне. Об'єм контейнера для зерен: 380 г. Об'єм контейнера для води: 2 л. Дисплей: 3,5''. Мобільний додаток Coffee Link.
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Потужність (Вт): | 1450 |
| Тиск (Бар): | 19 |
| Колір виробу: | сріблястий/чорний |
| Об'єм резервуара для води (л): | 2 |
| Об'єм контейнера для зерен (г): | 380 |
| Тип керування: | сенсорне |
| Сістема «Капучино»: змішування парою води та молока: | є |
| Функція автоматичного Капучіно: | є |
| Функція автоматичного Латте: | є |
| Функція автоматичного Макіято: | є |
| Функція автоматичного молока: | є |
| Функція кави Лонг: | є |
| Програмування напою вручну: | є |
| Функція автоматичного гарячого шоколаду: | ні |
| Автоматичне відключення: | є |
| Габарити (см, ВхШхГ): | 36,1x26x46,9 |
| Вага (кг): | 11,9 |
| Термін гарантії (міс.): | 36 |
| Країна-виробник: | Італія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тиск помпи | 19 бар |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 2 л |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Напівавтоматична |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Додаткові характеристики | |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Дисплей | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Матеріал кавника | метал |
| Матеріал ріжка | метал |
| Відсік для шнура | Ні |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.9 кг |
| Висота | 36.1 мм |
| Глибина | 46.9 мм |
| Ширина | 26 мм |