


1 088 ₴
Кавоварка Electrolux EKF 3330 - кавоварка крапельного типу, для меленої кави&обсяг кавника 1.65 л, фільтр постійний, протикрапельна система.
Просто якісна та надійна кавоварка крапельного типу від серйозного виробника.
Не новинка, проте добре перевірена часом і зарекомендувала себе з найкращого боку.
При правильній та акуратній експлуатації, відсутності серйозних незапланованих коливань в електромережі прослужить дуже довго.
Крапельна кавоварка готує один тип кави – фільтрований, його можна назвати справжнім «американо».
При покупці меленої кави для використання в краплинній кавоварці краще шукати спеціальний помел для краплинних кавомашин. або «для фільтр-кави».
Модель — EKF 3330
Виробник — Electrolux
Країна виробництва — Китай
Обсяг резервуара — 1,65 л
Потужність — 1100 Вт
Напруга — 210/230 В
Габарити (ШхВхГ) — 180х320х250мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.65 л |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Тип професійної кавомашини | Напівавтоматична |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Контейнер для відходів | Ні |
| Матеріал кавника | пластик |
| Матеріал ріжка | пластик |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 180 мм |