
11 300,40 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип обладнання | Холодильний мінібар |
| Висота | 635 мм |
| Довжина: | 445 |
| Відчиняння дверей | Глухая |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал дверей | Неіржавка сталь |
| Мінібар | Да |
| Номінальна споживана потужність | 0.08 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм | 72 мл |
| Тип керування | Електронне |
| Ширина | 490 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |