
29 876,40 ₴
Холодильник для вина FROSTY KWS-102P на 102 пляшок - призначений для зберігання і подачі вина і відповідає всім вимогам фахівців. Якщо говорити про вино, а особливо про дороге, то як відомо - це вишуканий напій, якому потрібно забезпечити всі необхідні параметри для створення оптимального мікроклімату.
Винний холодильник FROSTY широко використовуються в ресторанах, кафе, барах. Пляшки в холодильнику зберігають в горизонтальному положенні, щоб корок не розсихався. Для зберігання вина та інших напоїв використовується ), кількість зон охолодження - 1 (з температурним режимом +5…+20°С).
Ви можете купити винну шафу, що ідеально підходить не тільки під функціональність вашого закладу, а й під його інтер'єр. Однак, крім зовнішніх характеристик, в шафах є різні температурні зони для різного типу вин на які дуже важливо звернути особливу увагу.
Для різного вина задається своя температура зберігання:
► Червоне вино - +15 ... +18°C;
► Біле вино - +10 ... +13°C;
► Ігристе вино - +7 ... +9°C;
Важливо! Перед тим, як покласти теплу пляшку вина для зберігання в шафу для зберігання вина, охолодіть її в звичайному холодильнику. Так само, зведіть кількість відкриттів дверей шафи до мінімуму.
| Вугільний фільтр: | є |
| Діапазон робочих температур, °C: | +5°…+20° |
| Кількість зон охолодження: | 1 |
| Кількість полиць: | 10+2 |
| Контролер: | електронний |
| Місткість пляшок: | 102 |
| Матеріал виробу: | фарбований метал |
| Матеріал полиць: | дерево |
| Об'єм, л: | 242 |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.12 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 550 |
| Глибина, мм: | 565 |
| Висота, мм: | 1277 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Місткість | 102 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 242 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1277 мм |
| Глибина | 565 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |