
40 867,20 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильний мінібар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Міні-бар | Так |
| Номінальна споживана потужність | 0.254 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 905 мм |
| Довжина | 515 мм |
| Ширина | 1350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 341 л |