
11 403,60 ₴
*Примітка: ключовою різницею між чафіндішами та мармітами є сфера застосування даних пристроїв: марміт - це частина лінії роздачі ресторану самообслуговування, в той час як чафіндіш є посудиною з підігрівом на накритому столі серед інших блюд.
Чафіндіш електричний FROSTY CD-723DR вагою 5 кг та об'ємом літрів - це робить пристрій максимально мобільним та універсальним. Нагрівом їжі займається керамічна лампа, що підвищує ефективність самого пристрою. чафіндіш підтримує відро гастроємності.
Особливості:
• Оптимальний розподіл тепла по корпусу;
• Відкидна кришка надійно закріплена на корпусі чафіндіш;
• Чафіндіш підтримує універсальні гастроємності;
• Мобільність чафіндіша дозволяє використовувати його на виїзній кухні;
• Корпус зі сталі невибагливий до догляду та не боїться корозії;
• Всі деталі чафіндіша взаємозамінні.
У комплекті:
• Чафіндіш електричний FROSTY CD-723DR;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 9 |
| Тип гастроємності: | GN 1/1 |
| Тип нагріву: | горючий гель |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 635 |
| Глибина, мм: | 425 |
| Висота, мм: | 440 |
| Вага, кг: | 5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Розташування | Підлогове |
| Номінальна споживана потужність | 0.6 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 425 мм |
| Ширина | 635 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |