
2 425,20 ₴
*Примітка: ключовою різницею між чафіндішами та мармітами є сфера застосування даних пристроїв: марміт - це частина лінії роздачі ресторану самообслуговування, в той час як чафіндіш є посудиною з підігрівом на накритому столі серед інших блюд.
Нагріваючий елемент FROSTY ELECTRIC PANEL вагою 0.5 кг та об'ємом літрів - відстань між стінками всередині пристрою мінімальна, що гарантує максимально допустиму компактність чафіндіша. Нагрівом їжі займається , а значить тепло буде рівномірно розподілятися по всьому корпусу чафіндіша. В чафіндіш ви можете використовувати гастроємності.
Особливості:
• Найбільш ефективне поширення тепла по корпусу пристрою;
• Не потрібно шукати місце, де покласти кришку - вона надійно закріплена на корпусі;
• Чафіндіш підтримує універсальні гастроємності;
• Завидна компактність та мобільність пристрою;
• Корпус зі сталі невибагливий до догляду та не боїться корозії;
• Висока ремонтопридатність.
У комплекті:
• Нагріваючий елемент FROSTY ELECTRIC PANEL;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.4 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 280 |
| Глибина, мм: | 200 |
| Висота, мм: | 25 |
| Вага, кг: | 0.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Розташування | Настільне |
| Номінальна споживана потужність | 0.4 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |