
2 270,40 ₴
*Примітка: ключовою різницею між чафіндішами та мармітами є сфера застосування даних пристроїв: марміт - це частина лінії роздачі ресторану самообслуговування, в той час як чафіндіш є посудиною з підігрівом на накритому столі серед інших блюд.
Чафіндіш FROSTY ZC-801 вагою кг та об'ємом літрів - це робить пристрій максимально мобільним та універсальним. В якості нагрівача чафіндіша використовується керамічна лампа, що підвищує ефективність самого пристрою. В чафіндіш ви можете використовувати відро гастроємності.
Особливості:
• Оптимальний розподіл тепла по корпусу;
• Не потрібно шукати місце, де покласти кришку - вона надійно закріплена на корпусі;
• Чафіндіш підтримує універсальні гастроємності;
• Пристрій ідеально підходить для кейтерингу та виїзної кухні;
• Корпус зі сталі невибагливий до догляду та не боїться корозії;
• Знайти запасні частини до даного чафіндіша не важко.
У комплекті:
• Чафіндіш FROSTY ZC-801;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 9 |
| Тип гастроємності: | GN 1/1 |
| Тип нагріву: | горючий гель |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 640 |
| Глибина, мм: | 360 |
| Висота, мм: | 330 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Розташування | Підлогове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 330 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |