
6 656,40 ₴
| Діапазон робочих температур, °C: | +60…+240 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | склокераміка |
| Таймер, хв: | 0-1440 |
| Габарити (ДхШхВ), мм: | 400х400х160 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRC |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | індукційна |
| Тип запчастин | Конфорки |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Кількість зон нагріву | 1 |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість зон нагрівання | 1 |