
21 104,40 ₴
*Примітка: якщо ви визначилися з місцем встановлення теплової вітрини, то візьміть до уваги висоту, ширину та глибину пристрою, а також її вагу. У разі, якщо ви хочете розміщувати вітрину на прилавку або стільниці - перевірте, чи зможе ваш стіл або тумба витримати вагу вітрини.
Принцип роботи теплової вітрини полягає в постійній підтримці фіксованої температури в підтримуваному діапазоні температур за допомогою вбудованого термостата. Вітрину не потрібно постійно налаштовувати - один раз встановіть бажану температуру та забудьте про налаштування обладнання. Вітрина має ефективну теплоізоляцію, яка дозволяє мінімізувати тепловтрати всередині камери.
Теплова вітрина FROSTY RTR-120L розрахована на 3 полиці, форма скла: з радіусним склом що дозволяє вигідно розставити ваші страви перед відвідувачами. Вітрина живиться від мережі 220В та споживає всього 1.1 кВт/год.
Особливості:
• Велика кількість прозорого скла дозволяє відвідувачам ідеально розглянути представлені страви;
• Тен теплової вітрини не споживає багато електроенергії, а щільна камера здатна довго утримувати високу температуру;
• Невеликі вага та габарити пристрою - пишіть вітрину на будь-якому прилавку або обладнанні. Вітрини можна комбінувати та розташовувати одну над іншою;
• Вітрину легко та просто обслуговувати за допомогою дверцят на тильній стороні корпусу;
• Принцип управління вітриною - механічний, що дозволяє налаштовувати її в рукавичках.
У комплекті:
• Теплова вітрина FROSTY RTR-120L - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+90 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Об'єм камери, л: | 120 |
| Обертання полиць: | немає |
| Тип вітрини: | гастрономічна |
| Форма скла: | з радіусним склом |
| Тип управління: | механічний |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 678 |
| Глибина, мм: | 568 |
| Висота, мм: | 670 |
| Вага, кг: | 40 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість гастроемкостей | 3 шт. |
| Конфигурация стекла | Гнуте |
| Матеріал дверей | Скло |
| Розташування | Підлогове |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 670 мм |
| Довжина | 568 мм |
| Ширина | 678 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |