
6 037,20 ₴
Теплова вітрина FROSTY BV-808 з діапазоном підтримуваних температур +35…+85℃ призначається для викладки готової продукції та підтримки її фірмового виду. Продумана система термостатів не дасть охолонути готовим стравам, а їх апетитний зовнішній вигляд збережеться на кілька годин, а то й днів. Не секрет, що більшість відвідувачів бістро, піцерій та ресторанів самообслуговування вибирають гарячі страви та не хочуть чекати поки їм розігріють обід або сніданок.
Теплові вітрини FROSTY є лідерами в своєму ціновому сегменті завдяки високоякісній збірці, наявності багатого оснащення за вельми привабливою ціною. Використовуючи вітрину гастрономічна, ви можете бути впевнені в тому, що відвідувачі вашого закладу з максимальним комфортом розглянуть представлені страви, оцінять їх ефектний зовнішній вигляд та з більшою ймовірністю оберуть вашу продукцію з теплової вітрини, ніж зі звичайного прилавка.
*Примітка: якщо ви визначилися з місцем встановлення теплової вітрини, то візьміть до уваги висоту, ширину та глибину пристрою, а також її вагу. У разі, якщо ви хочете розміщувати вітрину на прилавку або стільниці - перевірте, чи зможе ваш стіл або тумба витримати вагу вітрини.
Принцип роботи теплової вітрини полягає у постійній підтримці фіксованої температури завдяки вбудованому термостату. Готова продукція завжди зберігається в теплому стані - за бажання можна навіть підігріти продукт, збільшивши температуру в камері, яка підтримуватиметься заданий відрізок часу. Всередині теплової вітрини FROSTY BV-808 знаходяться 2 хромовані полиці та дві гастроємності для збору жиру розміром 260х310 мм. Вітрина живиться від мережі 220В і споживає лише 0.9 кВт/год.Приваблива на вигляд вітрина з гнутим радіусним склом та світлодіодне підсвічування зсередини, ефектно презентує страви та створює відмінний огляд продукції, що реалізується. Задні розсувні скляні двері з алюмінієвими накладками забезпечують легкий доступ до продуктів, що знаходяться всередині.
Теплова вітрина Frosty BV-808 оснащена механічним поворотним терморегулятором, що забезпечує необхідну температуру від +30 до +85 С. Варто лише раз виставити температуру і вона підтримуватиметься заданий проміжок часу. Зволоження повітря в робочій камері теплової вітрини, щоб уникнути усушки продуктів, відбувається завдяки наявності резервуара для води.
Особливості:
• ТЕН теплової вітрини не споживає багато електроенергії, а щільна камера здатна довго утримувати високу температуру;
• Відносна компактність вітрини в порівнянні зі звичайними прилавками дозволяє встановлювати її на будь-якій поверхні.
• Вітрини можна комбінувати та розташовувати одну над іншою;
• Піддон для зволоження;
• Вітрину легко та просто обслуговувати за допомогою дверцят на тильній стороні корпусу;
• Принцип керування вітриною – механічний, що дозволяє налаштовувати її у рукавичках.
У комплекті:
• Теплова вітрина FROSTY BV-808 - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+85 |
| Кількість полиць: | 2 |
| Обертання полиць: | немає |
| Тип вітрини: | гастрономічна |
| Форма скла: | з радіусним склом |
| Тип управління: | механічний |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.88 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 660 |
| Глибина, мм: | 480 |
| Висота, мм: | 610 |
| Вага, кг: | 18 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість гастроемкостей | 2 шт. |
| Конфигурация стекла | Пряме |
| Матеріал дверей | Скло |
| Розташування | Підлогове |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 610 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 0.9 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |