
11 713,20 ₴
| Місткість, кг: | 30 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм ванни, л: | 30 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.55 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 480 |
| Глибина, мм: | 310 |
| Висота, мм: | 390 |
| Вага, кг: | 11 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Маса | 11 кг |
| Потужність | 0.55 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм робочої камери | 30 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 390 мм |