
2 115,60 ₴
Інсектицидна лампа FROSTY CHLJ-20B - це ультрафіолетове обладнання, для усунення комах. Сфера застосування: літні тераси, магазини, підприємства громадського харчування. Пристрій встановлюється на висоті 2-5 м. Закріплюється на стіні або стелі. При установці потрібно уникати надто освітлених місць і протягів. Один раз на рік потрібно міняти лампу, оскільки згодом пристрій втрачає колишню ефективність. Регулярно очищайте піддон.
►ВАЖЛИВО! Для досягнення максимального ефекту потрібно використовувати лампу цілодобово, проте вдень радіус дії зменшується в 2-ва рази.
Існують пастки, в яких комахи знищуються електричним розрядом, а є , в яких на решітку або стінку клеїться спеціальна клейова пластина. Останній варіант підходить для приміщень, в яких, за вимогами пожежної безпеки, забороняється використовувати прилади з електричним розрядом (склади, сушарні, силосні башти). У такій лампі клейовий шар є знімним. Час від часу його потрібно змінювати (як правило, раз на кілька діб).
Особливості:
• Надійність, простота і безпека пристрою;
• Швидкий і ефективний вилов, знищення комах;
• Створення комфортних умов для людського життя і праці;
• Можливість використання лампи в будь-який час доби.
В комплекті:
• Інсектицидна лампа FROSTY CHLJ-20B;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість ламп: | 2 |
| Максимальна площа дії, м. кв: | 40 |
| Напруга на решітці, В: | 2400 |
| Потужність однієї лампи, Вт: | 10 |
| Принцип дії: | електрика |
| Радіус дії, м: | 10 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.02 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 110 |
| Висота, мм: | 300 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Споживана потужність | 0.02 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 10 Вт |