
5 056,80 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Прес для гамбургерів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал пластини | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Діаметр | 130 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 220 мм |