
55 057,20 ₴
Пила стрічкова для м'яса FROSTY SO 183 VECO з довжиною пилки 1830 мм - це електромеханічне обладнання для швидкого та точного оброблення великих продуктів з м'яса (туш) на акуратні і рівні шматки. Пила для обробки м'яса широко використовується для оброблення свинячих, яловичих туш на складові частини, а також розрізання твердого замороженого м'яса на рівні порційні шматки. При висоті різу 235 мм та товщині різу 195 мм стрічкова пила дозволяє без зайвих зусиль нарізати м'ясо на рівні шматки, чого не зробити, наприклад, за допомогою ножа чи сокири.
Стрічкові пили для м'яса FROSTY - найбільш популярне обладнання в своєму класі завдяки ідеальному поєднанню надійних матеріалів обробки, простоти взаємодії з апаратом та оптимальних масогабаритних якостях. Пили є незамінним обладнанням на м'ясокомбінатах, супермаркетах, а також ресторанах, що пропонують велику кількість м'ясних делікатесів.
*Примітка: не дивлячись на те, що стрічкова пила оснащується всіма необхідними засобами захисту: притискною панеллю та захисними екранами, все ж вона не забезпечує 100% захист кінцівок оператора. Для забезпечення всіх необхідних заходів безпеки обслуговуючий персонал повинен працювати за пилкою в спеціальних кольчужних рукавицях.
Пристрій обробляє тушу за допомогою довгої, тонкої стрічкової пилки, закріпленої на двох шківах: ведучому та веденому, які приводяться в рух електродвигуном. Через те, що пила буквально знаходиться на шківах - товщина і висота самого різу піддається регулюванню. Працювати за пристроєм простіше простого: перед початком різу потрібно просто встановити висоту і товщину різу, після чого залишається тільки подавати продукт під пилку.| Висота розпилу, мм: | 235 |
| Довжина полотна, мм: | 1830 |
| Матеріал виробу: | метал з анодованою обробкою |
| Матеріал робочої поверхні: | нержавіюча сталь |
| Розміри робочої поверхні, мм: | 410x400 |
| Товщина розпилу, мм: | 195 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 530 |
| Глибина, мм: | 500 |
| Висота, мм: | 970 |
| Вага, кг: | 36 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Маса | 36 кг |
| Потужність | 0.75 кВт |
| Напруга живлення | 380 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 970 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип обладнання за мобільністю | Пересувний |
| Форма пили | Стрічкова |