
48 813,60 ₴
Вакуумний пакувальник FROSTY C18 - обладнання для професійної кухні, що використовується для упаковки продуктів харчування під вакуум. Такий вид пакування необхідний в технологічному процесі приготування страв методом sous-vide, а також часто використовується для продовження термінів зберігання продуктів в холодильній камері або морозилці. Вакуумний пакувальник Frosty - це кращий варіант за критерієм ціна/якість для всіх потреб невеликого виробництва або професійної кухні кафе, бару, ресторану.
Пакувальник вакуумний камерного типу - функціональна машина, що дозволяє провести вакуумацію не тільки з твердими продуктами, а й рідинами. Камерні пакувальники часто використовують для порційної вакуумації супу або соусу в кафе, а так само для швидкого і більш ефективного маринування продуктів.
►Важливо! Для камерного вакуумного пакувальника підходять всі типи пакетів: гладкі та гофровані.
Вакуумний пакувальник камерного типу має такий принцип роботи: всередину камери поміщають пакет, з нього видаляється повітря (для того, щоб врівноважити тиск в упаковці і поза нею). Як тільки утворюється вакуум, продукт запечатується шляхом нагрівання. Використання вакуумного пакувальника в Вашому бізнесі обов'язково принесе Вам тільки користь:| Глибина камери, мм: | 300 |
| Довжина зварювальної планки (шва), мм: | 300 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Продуктивність насоса, м3/год: | 8 |
| Розміри камери, мм: | 350х300х110 мм |
| Спільна робоча висота, мм: | 350 |
| Тип вакууматора: | камерний |
| Ширина шва, мм: | 5 |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.95 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 360 |
| Глибина, мм: | 425 |
| Висота, мм: | 356 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Промисловий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 425 мм |
| Розміри | |
| Глибина | 356 мм |
| Ширина | 360 мм |