
980,40 ₴
Точило для ножів Hendi 820612 служить для високоякісного заточування ножів для м'яса, риби овочів та фруктів. Ергономічна ручка та антиковзна підстава забезпечують безпеку та комфорт у використанні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Точильний камінь |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 46 мм |