
666 ₴
Салатник квадратної форми виконаний з меламіну. Білого кольору.
Має малу вагу. Не можна використовувати в мікрохвильових печах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Меламін |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 190 мм |