
393 ₴
Страва кругла сланцева Hendi - ідеально підійде для подачі різних закусок, суші, сирної та м'ясної нарізки та інших страв. Страва Hendi виконана з натурального каменю, стане чудовим варіантом для презентації різноманітних страв для шведського столу та в ресторані, де вишукану подачу гідно оцінить кожен гурман.
Кількість в упаковці - 2 шт.
Примітка: страву зі сланцю не можна використовувати для зберігання в морозильній камері, запікання в духовці та розігріву в мікрохвильовій печі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Сланець |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип тарілки | Блюдце |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 300 мм |