
587 ₴
Тарелкова підставка Hendi 561966 виконана з металу, покрита ПВХ та пофарбована в чорний колір, якій екологічно придатний для контакту з харчовими продуктами.
Розмір: 260х230х(Н)100 мм.
Підставка для меламінових мисок ідеально підійде для професійної подачі фруктів, овочів, салатів та презентаційної подачі гарнірів.
Підставка для викладки Hendi 561966 стане оригінальним і практичним доповненням будь-якого столу, а особливо - шведського. Антиковзна підставка Hendi 561966 цікавий і незамінний атрибут професійного посуду для ресторанів, кафе, барів і пабів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Підставка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 230 мм |