
625 ₴
Кошик сервірувальна Hendi 426456, у формі прямокутної, виконана з нержавіючої сталі. Кошики виконані із міцної сітки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Ручки | Є |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Неіржавка сталь |