
211 ₴
Кошик для хліба овальний, довгий Hendi 426906 виготовлений зі штучного ротанга. Корзина довговічна, удароміцна, можна мити в посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 37.5 мм |
| Матеріал | Ротанг |
| Тип | Кошик |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 14 мм |