
1 894 ₴
Кошик для хліба та булочок з кришкою кругла виготовлена із укріпленого поліротангу. Внутрішній зміцнюючий обідок виконаний із нержавіючої сталі.
Кришка Rolltop виготовлена з полікарбонату. Кошик довговічний, удароміцний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Діаметр | 40 см |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 40 |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 40 мм |