
5 108,40 ₴
Плетений кошик Hendi 426968 виконаний з поліпропілену, якому характерні міцність та придатність контактувати з харчовими продуктами.
Зверху, кошик Хенді, накривається кришкою Rolltop. Кришка виготовлена із полікарбонату. Полікарбонат - один із найкращих замінників скла, при використанні прозорих конструкцій. Поєднує в собі високу міцність, невелику вагу, теплоізоляційні властивості.Кошик з кришкою призначений для викладення та гігієнічного зберігання хлібобулочних виробів та належать до сегменту професійного інвентарю для ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування.
Заборонено мити в посудомийних машинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 24.5 мм |
| Довжина | 36.5 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 33.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Тип кришки | Відкидна |