
296 ₴
Тканинний мішечок для хліба Hendi 429112 призначений для зберігання та викладення хлібобулочних виробівй. Мішок для зберігання хліба Hendi 429112 ідеально підійде для професійного сервірування столу ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування.
Хлібний мішечок Hendi 429112 виконаний з міцної бавовни, яка є найбільш екологічною тканиною.
Бавовняний мішок для хліба Hendi 429112 створений у синьому кольорі, а зверху підкреслений сірим манжетним обідком. Завдяки цьому мішок для випічки Hendi 429112 зробить щоденну трапезу оригінальнішою та гармонійнішою.
Квадратний мішок Hendi 429112 можна прати в пральній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 15 см |
| Діаметр | 15 см |
| Колір | Синій |
| Тип | Мішок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бавовна |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 15 мм |