
270 ₴
Тканинний мішечок для хліба Hendi 429105 призначений для зберігання та викладення хлібобулочних виробівй. Мішок для зберігання хліба Hendi 429105 ідеально підійде для професійного сервірування столу ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування.
Хлібний мішечок Hendi 429105 виконаний з міцної бавовни, яка є найбільш екологічною тканиною.
Бавовняний мішок для хліба Hendi 429105 створений у бежевому кольорі, а зверху підкреслений сірим манжетним обідком. Завдяки цьому мішок для випічки Hendi 429105 зробить щоденну трапезу оригінальнішою та гармонійнішою.
Квадратний мішок Hendi 429105 можна прати в пральній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 15 см |
| Діаметр | 15 см |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Мішок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бавовна |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 15 мм |