
3 242 ₴
Термометр HENDI 271230 з таймером зворотного відліку та звуковим сигналом при досягненні заданої температури. Застосовується як термощуп при випіканні та приготуванні страв, зонд з нержавіючої сталі стійкий до впливу високих температур — підходить для всіх печей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Одиниця виміру | °С |
| Принцип дії | Електронний |
| Тип | Термометр |
| Колір корпусу | Синій |
| Загальні | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 204 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Ширина | 42 мм |
| Монітор | |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Збереження значення на дисплеї | Так |