
285 ₴
Термометр HENDI 271186 служить для вимірювання температури в холодильних та морозильних вітринах, шафах, морозильних скринях і камерах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Одиниця виміру | °С |
| Принцип дії | Рідинний |
| Тип | Термометр |
| Загальні | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |