
1 092 ₴
Має РК дисплей з підсвічуванням. Зонд можна від'єднувати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Одиниця виміру | °С |
| Принцип дії | Електронний |
| Тип | Термометр |
| Загальні | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 70 мм |
| Монітор | |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Збереження значення на дисплеї | Так |