
1 256 ₴
Деко Hendi 808313 виконано з алюмінію, у відповідності з діючими гігієнічними нормами.
Алюміній характеризується високою теплопровідністю та електропровідністю.
Лист алюмінієвий Хенді здатний витримувати короткочасне підвищення температури до 250 градусів.
Лист алюмінієвий з чотиристоронньої обортовкой Hendi 808313 незамінний у використанні, при роботі на кухні ресторану, кафе і інших підприємствах громадського харчування.
| Ширина (мм): | 325 |
|---|---|
| Довжина (мм): | 354 |
| Глибина (мм): | 400 |
| Висота (мм): | 10 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип дна | Рифлене |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота бортика | 10 мм |
| Довжина | 354 мм |
| Ширина | 325 мм |