
2 650 ₴
Hendi GN 1/1 алюмінієвий контейнер із антипригарним покриттям, висота 65 мм.
Висока якість нашої продукції – гарантія вашого задоволення.
| Матеріал | Алюміній |
| Типорозмір | GN 1/1 |
| Перфорація | Без |
| Довжина, мм | 530 |
| Ширина, мм | 325 |
| Висота, мм | 65 |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип дна | Гладке |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота бортика | 65 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 325 мм |