
1 435 ₴
Деко для духовки Hendi 508527 виконано у відповідності з діючими гігієнічними нормами, з нержавіючої сталі 18/10, яка характеризується високою кислотостійкістю і корозестійкістю, здатна витримувати короткочасне підвищення температури від -40 до 250ºС.
Деко з ручками незамінний у використанні, при роботі, на кухні ресторану, кафе і інших підприємствах громадського харчування.
Зверніть увагу: Призначений тільки для духовок, уникати контакту з відкритим полум'ям
| Розміри (мм): | 430 x 310 x (В) 60 мм |
|---|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип дна | Гладке |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота бортика | 60 мм |
| Ширина | 430 мм |